Poszukujemy działek

Formularz kontaktu

   
   

  Wszystkie powierzchnie biurowca Imperial Business Center wynajęte!

  Miło nam poinformować, że w biurowcu Imperial Business Center wszystkie udostępniane powierzchnie są już wynajmowane naszym kontrahentom. Cieszymy się, że nasz budynek oferujący najwyższe standardy i wyróżniający się nie tylko architektonicznie, ale i ze względu na bezkonkurencyjną lokalizację oraz znakomitą ekspozycję na główną arterię Krakowa wybrany został przez naszych partnerów jako miejsce spełniające wysokie wymagania pracowników.

  Na siedmiu, w pełni przeszklonych kondygnacjach budynku przy ul. Wadowickiej 7 w Krakowie swoje miejsce znaleźli: PZU, LUX MED, CHILLISPACES, ŻABKA, IMPERIAL CAPITAL

  Dziękujemy za zaufanie!

  Imperial Business Center to przede wszystkim prestiż i jakość, skierowana do wszystkich, którzy oczekują przemyślanej, nowoczesnej i przyjaznej pracownikom przestrzeni do pracy.

  Dzięki wielkopowierzchniowym przeszkleniom biurowiec gwarantuje równomierność oświetlenia i dostęp wszystkich pomieszczeń pracy do światła dziennego, które poprawia samopoczucie i poziom skupienia przebywających w nich osób.

  Budynek, dzięki specjalnym instalacjom sanitarnym, zapewnia oszczędność wody pitnej. Efektywność systemu chłodzenia i odzysk ciepła umożliwiają natomiast szklenia o wysokich parametrach (U, g, Lt). W częściach wspólnych przewidziano także energooszczędne, wydajne oświetlenie LED, sterowane czujnikami obecności oraz systemem DALI.

  Imperial Business Center czyli nowoczesne centrum biznesowe, liczące 9 kondygnacji (garaż, parter, 7 pięter) i ponad 7 tys. m2 powierzchni. Został oddany do użytku w sierpniu 2018 roku.

  Budynek zaprojektowany został z myślą o ergonomii pracy, a zastosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewnia atrakcyjną przestrzeń, funkcjonalność i elastyczność aranżacji powierzchni.

  Jego właścicielem jest spółka wchodząca w skład grupy Imperial Capital sp. z o.o.